Diskusní téma: interupce a potraty

Datum 02.09.2011

Vložil xena

Titulek xena lu

Odpovědět

dobry vecer,za jak dlouho muzu o tehotnet po interupci.dekuji

Datum 13.06.2011

Vložil Martinka

Titulek Dítě a potrat

Odpovědět

Dobrí den měla jsem rada jednoho kamarada a vyspal jse semnou a tet snim čekám mimčo a jachci potrat a on taky aby šel ane štveměto žemito mimčo udelal ,když jsem řikala že neberu prážky

Datum 18.06.2011

Vložil lenka

Titulek Re: Dítě a potrat

Odpovědět

Milá Martinko,

Tvuj dotaz je naprosto sileny, a to ze dvou duvodu:

1. Neni vlastne vubec dotazem, ale pouze oznamenim, ze jsi mela sex a ze jsi otehotnela a ze chcete jit na potrat,

2. podle Tveho pravopisu soudim, ze jsi bud hodne mlada, nebo hodne hloupa. V kazdem pripade Ti doporucuji, aby jsi se priste nez kamaradum venovala ucebnici jazyka ceskeho pro prvni stupen zakladni skoly!

Datum 11.02.2012

Vložil Andy

Titulek Re: Dítě a potrat

Odpovědět

už jen to jak si to napsala,tak doufám,že ho nemáš.

Datum 05.05.2011

Vložil Petra

Titulek Otěhotnět můžeš

Odpovědět

Myslím že otěhotnět klidně můžeš!!Jen mám pocit že tvé chování je opravdu nezodpovědný.Já jsem syna měla v 19 letech úplná náhoda jsem tenkrát tvrdila(nebrala jsem prášky pravidelně).jen až jednou třeba mimi opravdu budeš chtít může se stát že ho díky zákroku nebudeš moc mít.

Datum 22.01.2011

Vložil Nikola

Titulek miniinterupce

Odpovědět

Dobrý den já mám referát na miniinterupce nemužu nikde nic najít jenom nějaké dizkuse apod..chtěla bych se zeptat jestli byste mi nemohla na email napsat třeba co to je ta miniinterupce,kolik stojí,jak se provádí,jaké mohou být následky ? předem děkuji za odpověd muj email je NikolaVrbkova@seznam.cz

Datum 04.04.2010

Vložil Alena

Titulek Sex po potratu

Odpovědět

Dobry den, mám prozbu.. vím, že jsem měla po umělém potratu dodržet aspoň dva týdny bez sexu jak mi radil gynekolog, ale bohužel jsem to nedodržela a ten sex byl ke všemu nechráněný. Na potratu jsem byla 31.3. Mám strach abych nebyla těhotná znovu. Je možné otěhotnět skoro ihned po zákroku? děkuji za odpověď.