Kniha návštěv

Datum 15.09.2013

Vložil MUDr. Bc. Taťána Hanáková

Titulek stejné www.stránky

Odpovědět

Vážená paní, slečno
Vaše webovky jsou naprosto stejně zkopírovány z mých stránek, stejné barvy, motivy a rozložení.
Nelíbí se mi Váš přístup.

Datum 22.07.2012

Vložil lucka

Titulek že by to bylo uhnizďování???

Odpovědět

ahojky potřebuji poradit, od 30.6.-4.7. jsem měla MS,8.7. jsme na to s přítelem hupsli-snažíme se už po druhé o mimi(5.4. jsem byla na revizi) za týden mám mít další MS,ale včera a dnes trošičku špiním,je možný že je to uhnízdění vajíčka?měla jsem i mírné tlaky v podbřišku....děkuji

Datum 22.03.2012

Vložil KIKI

Titulek jsem těhotná????

Odpovědět

Ahoj, mám ohromný dotaz. Cca 10 let beru antikoncepci. Momentálně Stodete. S finančních důvodů jsem si koupila další prášky až 14 dní po menstruaci a mezi tím jsem měla pohlavní styk. Podle všeho se partner neudělal přímo do mě, ale nikdy nevíš. Pak jsem začala mít nervy. Tak jsem po dalších 14 dnech přestala brát prášky, aby se menstruace dostavila. Vždy beru 21 dní prášky a 24-5 den to dostanu. Teď jak jsem to vysadila, tak furt nic a nevím. Myslíš, že když se 14 dní prášky neberou, že mají nějakou účinnost i poté? Moc děkuji za radu!

Datum 06.06.2012

Vložil Kate

Titulek Re: jsem těhotná????

Odpovědět

Ahoj. Asi před 2 měsíci jsem řešila něco podobného. Partner se do mě neudělal, ale přesto jsem se bála. Když se mi po 14 dnech menstruace nedostavila, udělala jsem si test, který vyšel negativní. Po třech týdnech, kdy jsem pořád neměla měsíčky mi to už bylo divné. Zašla jsem si ke své gynekoložce, kde jsem se dozvěděla, že jsem v 5.týdnu těhotenství.
HOLKY, BACHA NA TO, POUŽÍVEJTE KONDOM!!!!

Datum 24.02.2011

Vložil Eva

Titulek moc poučné stránky

Odpovědět

Děkuju za takové stránky a jsem ráda, že jsem na ně narazila. Je tady vysvětlených spousta věcí, které mě jako prvorodičku zajímají.
Hezké...

Datum 26.03.2010

Vložil Amča

Titulek poděkování

Odpovědět

paní Heleno, moc vám děkuji, jsem ráda že se líbí, budu se snažit přidávat spoustu zajímavých textíků o této problematice

Datum 26.01.2010

Vložil Helena 1451

Titulek přání

Odpovědět

Amčo máš krásnou webovku ,výborná témata , tak at se ti tu daří