Diskusní téma: interupce a potraty

Datum 06.05.2012

Vložil Denisa

Titulek Re: Potrat

Odpovědět

donutit by tě myslim nemohl, ale uvědom si, že ti nato dítě asi penize davat nebude. Mateřska je mala i dítě něco potřebuje atd. Ja bych šla na potrat a až si najdeš kluka ktery tě bude milovat tak potom bych si založila rodinu. To dítě nosíš ty takže by tě na ten potrat neměl nutit. Ale budeš na to dítě sama a jdnou tě to bude mrzet! Takže držím palce ....

Datum 15.05.2012

Vložil Raduš

Titulek Re: Re: Potrat

Odpovědět

Deniso máš tu dost ostré názory... Pokud matka dítěte řekne že je ten dotyčný otec dítěte,soud určí alimenty a to je tak vždy,maximálně může otec popírat otcovství ale to se dělají testy DNA a pokud si je mamina jistá,nemá se čeho bát.
Potraty jsou v dnešní době sice už celkem bez rizik ale člověk nikdy neví.. Pak by sis to mohla vyčítat
Sama mám dvě malé dětičky,3 roky a 4 měsíce,včera jsme se s manželem dozvěděli že nás postihl trest za nedodržení šestinedělí-čekáme mimi a hned dvě najednou... Také je to těžké rozhodování,obzvlášť když se podívám na ty naše dvě princezny,ale nejspíš si mimča necháme,mám skvělého manžela,podporu rodiny,bydlení také dořešené a finančně to snad také nějak půjde. Potrat bych asi nevolila jako rozumnou variantu.Takže ve svých 22 letech budu mít čtyři děti,tomu teprve říkám nářez:-)

Datum 27.05.2012

Vložil Saša

Titulek Re: Re: Re: Potrat

Odpovědět

Jasně že to zvládneš, pokud máš fajn manžela. Já sama mám 4 děti v rozmezí 5 let a šlo to, sice jsem první roky byla pernementně unavena ale přežila jsem to a nelituji ani minutu že jsem do toho šla .Posledni se narodilo ve 24 letech takže jsem byla taky dost mladá chce to jen pevné nervičky a určitý řád.

Datum 26.01.2012

Vložil Katka

Titulek Nečekane tehotenstvi

Odpovědět

Dobry den uz mam dva zdrave chlapce,a ted jsem otehotnela-ale nechat si to z vice duvodu nemohu,chtela bych se zeptat je nejaka moznost jak neplatit potrat? nemam na to.

Datum 13.02.2012

Vložil Richard

Titulek Re: Nečekane tehotenstvi

Odpovědět

Milá Katko, z vice duvodu bych Vam chtel preruseni tehotenstvi rozmluvit. Pro preruseni existuje jediny duvod - beznadejna geneticka prognoza (smrtelna choroba, mentalni nebo telesne postizeni spojene s utrpenim ditete). Pro zachovani "pozehnaneho" stavu, budete-li chtit, uvedu desitky duvodu. Jeden z nich je ale muj osobni. Stal jsem pred podobnym rozhodnutim priblizne pred 25 lety, pochopitelne v roli otce a zachoval jsem se tak, ze me dodnes moje rozhodnuti desi. Moje manzelka rekla, ze da na muj nazor. Bylo to moje nejhorsi rozhodnuti v zivote a cim jsem starsi tim vic me to mrzi. Nedal jsem sanci lidske bytosti prijit na svet a chtel bych svoji vinu nejak odcinit. Treba oslavit narozeniny tvorecka, ktery se nemel narodit a zmirnit duvody proc se ho maminka chtela vzdat. Zvazte prosim velikost zazraku poceti proti ekonomickym nebo osobnim duvodum. Pokud se mi podari zachranit jediny zivot, jako bych spasil lidstvo. Dekuji Vam, ze se zamyslite a ze se rozhodnete srdcem. Vas Richard

Datum 25.06.2012

Vložil Daniela

Titulek Re: Re: Nečekane tehotenstvi

Odpovědět

Ahoj Richarde,líbylo se mi co jste napsal Katce,proto se na Vás obracím jsem narozena 1.2.1972. máme s Manželem tři malá Srdíčka dva kluky a jednu holčičku prví se narodil 2007 druhý 2008 a třetí 2010.a já jsem ted v 2týdnu těhotenství a jsem úplně zoufalá míchají se ve mě spousty pocitů nevím jak se rozhodnout jednou jsem rozhodnutá že půjdu na odstranění a pak zase že budeme mít miminko pak mám v vlavě že by bylo nejlepší kdyby to za mne rohodla příroda a to tak, že bychom oto mimčo přišli je to hrozné bojím že to nezvládnu že onemocním a nadruhou stranu bych miminko chtěla ale ja tam ten strach už nejsem nejmladší a pro tělo je to velký zápřah ale neumím si přectavit že bych něco takového udělala kluci mají jít ted v září do školky a nikolku bych měla jen sama pro sebe těch pár hodin co budou kluci ve školce ale tímto by to zase nebylo a upořímě jsem si říkala že bych si i odpočinula troškuv 8 měsíci bych oslavoval 41narozeniny 41letech bych porodila musím být funkční mamina která se tu má starat o tři srdíčka nevím co si počít vím že stímto mi nikdo neporadí ale třeba přijde náké znamení od Vás nebo odněkjoho jiného jak se zachovat.Prosím o Vaše vyjádření k naší situaci Děkuji Daniela

Datum 06.05.2012

Vložil Denisa

Titulek Re: Nečekane tehotenstvi

Odpovědět

No to těžko, za každy potrat se platí, ja měla potrat za 3 000 kč. Mohu se tě zeptat to si otěhotněla, omylem? Mě nedava rozum je to, že si těhotna, když víš, že si to nemužeš nechat z tvych duvodu, a potom mě zaraží ta druha s prominutim, když to řeknu takhle před stykem si nevzal ochranu? Jinak jako promin nevim co na to říct je to divny trošku!!! Když nechci dítě tak s ochranou nebo prašky nebo nešukam vubec.

Datum 02.01.2012

Vložil Mirka

Titulek čekám miminko s kamarádem

Odpovědět

dobrý den,mám kamaráda se kterým jsme se občas pomilovali.Ted jsem těhotná on to ví,já bych si to chtěla nechat ale on ne..že na to ještě není připravený.Co mám dělat?? mam si to nechat nebo ne??

Datum 02.01.2012

Vložil Živan

Titulek Re: čekám miminko s kamarádem

Odpovědět

Nemůžeš on není připravený..

Datum 14.02.2012

Vložil Katy

Titulek Re: Re: čekám miminko s kamarádem

Odpovědět

Můžeš si dítě nechat. On jako otec nemusí být zapsán v rodném listě dítěte. :)