Diskusní téma: interupce a potraty

Datum 06.05.2012

Vložil Denisa

Titulek Re: Re: čekám miminko s kamarádem

Odpovědět

Rada je takova, dej ho pryč dokud neni pozdě. Až najdeš toho praveho tak si potom to dítě nech. Na ditě budeš sama, on ti snim pomahat nebude s tim počítej. Je blbost si to dítě nechat, když ten druhej ho nechce. To musiš podle sebe ne co ti radí ostatní ostatnim je to jedno jestli si to nechaš nebo máš přece svoji hlavu. Každej toi poradi nech si ho, ale oni nikdy v teto situaci nebyli nebo ani nebudou. Dítě nese odpovědnost i starosti ..... dej ho pryč dokud mužeš než ti to zkazí život seš mlada uživej si je ti jen 17 let, až budou chodit na disco a ty budeš s dětma u plen potom ti bude smutno!! Nebudeš moc nikam seš uvazana na ditě takhle to vem na dítě máš čas opravdu si ho nech vzit asž budeš starší tak potom uvažuj o dítěti. Potom budeš litovat, že sis život neužila :-(

Datum 08.08.2012

Vložil Ivka

Titulek Re: Re: Re: čekám miminko s kamarádem

Odpovědět

Holka, ty jsi uplne blbá.
Chytrá, jak radio a pritom bych chtela videt tebe v nějakých krizových situacích!!!
Já sice na miniinterupcí ted uvazuji, ale od takove kozy bych si fakt radit nenechala...!

Datum 22.02.2012

Vložil Zdenčule

Titulek Re: čekám miminko s kamarádem

Odpovědět

A proč by jsi si to nemohla nechat??? Když je on srab a nedokáže se tomu postavit čelem tak to není tvoje věc.......o miminku se rozhodni sama,ale v tvém případě bych se na kamaráda vykašlala a rozhodla se sama za sebe.....

Datum 02.01.2012

Vložil kokot

Titulek píča

Odpovědět

jsem kokot a mám píču

Datum 27.12.2011

Vložil Lucie

Titulek Jsem těhotná a lehce krvácím

Odpovědět

Dobrý den.
Měla jsem zpoždění menstruace a test byl pozitvní,po týdnu jsem si ho udělala znovua zase pozitivní.Lékařka mě obkednala až na 12.ledna.Dnes ráno jsem začala krvácet,nebo ani ne krvácet,ale jen lehce špinit.Mohla bych potratit?

Datum 22.02.2012

Vložil Zdenčule

Titulek Re: Jsem těhotná a lehce krvácím

Odpovědět

Lehké špinění by mělo bý v těhotenství normální měla jsem to tak také a jsem v pořádku :)

Datum 02.11.2011

Vložil Martina

Titulek Nechráněný sex

Odpovědět

Dobrý den,před dvěma týdny jsem zjistila že jsem těhotná. začala jsem si vyřizovat interupci, ale mezitim jsme měli s přítelem nechráněný sex. Ale už jsem byla těhotná, takže jsem nemohla otěhotnět znovu, že ne?

Datum 18.11.2011

Vložil Jana

Titulek Re: Nechráněný sex

Odpovědět

Vy opravdu nejste zralá na dítě !!!

Datum 22.02.2012

Vložil Zdenčule

Titulek Re: Nechráněný sex

Odpovědět

To rozhodně nee...jeden zrodek už v sobě máš .... :)

Datum 10.10.2011

Vložil Ladislav

Titulek Rada

Odpovědět

S přítelkyní jsme měli sex, který byl nechráněný. Jsem si jistý, že nedošlo k orgasmu. Na internetu jsem se dočetl, že je zde možnost předčasného vypuštění spermatu. Její menstruace se opozdila o čtyři dny. Chci se zeptat jak dlouho je možné, že se nejvíc může menstruace opozdit a pokud by byla těhotná mám dotaz jaké následky může mít případná interupce pro mojí přítelkyni a jaká je cena daného zákroku? Jsem si totiž jistý, že nejsme ještě na dítě připraveni.